Brutar / Patiser pentru Brutăria CONCORDIA (CONCORDIA Development Ploiești)

Candidatul ideal:

  • Calificare pentru poziția de brutar sau patiser
  • Experiență în domeniul producției de produse de patiserie / brutărie
  • Experiența în coordonarea unei echipe de angajați constituie un avantaj
  • Disponibilitate de a lucra în ture.

Descrierea jobului:

  • Întocmește zilnic raportul de producție
  • Realizează zilnic produse de patiserie / panificație
  • Coordonează tinerii ucenici din brutărie
  • Respectă normele de igienă conform legislației în vigoare
  • Asigură curățenia zilnică în brutărie.

Persoanele interesate sunt rugate să trimită un CV însoțit de o scrisoare de intenție până la data de 30.04.2019, la adresa de e-mail: roxana.panait@concordia.org.ro. Vă rugăm menționați în subiectul mesajului: Brutar / Patiser.

Vor fi contactate numai persoanele care îndeplinesc cerințele menționate și sunt selecționate pentru interviu.

Pentru detalii suplimentare puteți suna la Roxana Panait | Responsabil Resurse Umane | T +40 311 076981.

BGBGROROMDMDATATDEDE
Maestro, MasterCard, Visa, American Express, Discover, Bank
Facebook Twitter YouTube vimeo